Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Braeden Austin (So), Summit Country Day 11.60
2. Oscar Loehrer (So), Summit Country Day 11.70
3. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 11.75
4. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 11.90
5. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 12.19
6. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 12.32
6. Ty Figgs (Sr), CHCA 12.32
8. Collin Murphy (Sr), CHCA 12.45
9. Taha Ghani (So), Summit Country Day 12.50
9. Nate Bailey (So), Summit Country Day 12.50
11. Jerome Goodloe (So), Summit Country Day 12.51
12. Keyshawn Walker (Jr), CHCA 13.48
13. Ermaan Srivaastava (Fr), Seven Hills 13.50
14. Evan VordemEsche (So), Seven Hills 15.17
15. Mark DeBlasio (So), Seven Hills 15.60
16. Joey Driggers (Fr), Summit Country Day 18.00
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 23.93
2. Oscar Loehrer (So), Summit Country Day 24.70
3. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 25.00
4. Braeden Austin (So), Summit Country Day 25.40
5. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 26.36
6. Jerome Goodloe (So), Summit Country Day 26.45
7. Taha Ghani (So), Summit Country Day 27.40
8. Kole Oyelese (So), CHCA 28.35
9. Caleb Malone (Fr), Summit Country Day 28.36
10. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 28.40
11. Ermaan Srivaastava (Fr), Seven Hills 28.60
12. Ken Fukuda (So), CHCA 30.12
13. Ethan Lam (Fr), Summit Country Day 31.10
14. Evan VordemEsche (So), Seven Hills 31.37
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jackson Davis (Sr), CHCA 53.98
2. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 54.14
3. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 55.80
4. AJ Vibberts (Jr), CHCA 56.89
5. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 58.10
6. Carter Stevens (Fr), Seven Hills 59.60
7. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 1:00.03
8. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 1:00.10
9. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 1:00.20
10. Sean LaMacchia (Sr), Summit Country Day 1:00.90
11. Nate Bailey (So), Summit Country Day 1:01.00
12. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 1:03.20
13. Burgy Doan (Jr), CHCA 1:03.63
14. Caleb Malone (Fr), Summit Country Day 1:04.00
15. Alex Davies (Fr), Summit Country Day 1:05.00
16. Colton Trees (Fr), CHCA 1:05.12
17. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 1:05.90
18. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 1:08.00
19. Ethan Lam (Fr), Summit Country Day 1:09.70
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Jackson Davis (Sr), CHCA 2:08.06
2. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 2:09.18
3. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 2:09.85
4. Larkin Woodward (So), Summit Country Day 2:11.00
5. Sean LaMacchia (Sr), Summit Country Day 2:17.20
6. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 2:18.80
7. Drew Barhorst (So), Summit Country Day 2:19.00
8. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 2:20.00
9. Luke Malloy (Sr), Seven Hills 2:22.80
10. Colton Trees (Fr), CHCA 2:24.92
11. Colin Eppert (So), CHCA 2:29.52
12. William Davis (Fr), CHCA 2:29.64
13. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 2:41.80
14. Kevin Chen (Jr), Seven Hills 2:42.50
15. Grayson Arnold (Jr), CHCA 2:53.77
16. Sebe Leni (So), CHCA 3:09.34
16. Sebe Leni (So), CHCA 3:09.34
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 4:56.70
2. Larkin Woodward (So), Summit Country Day 5:00.00
3. Zachary Domet (Sr), Seven Hills 5:03.03
4. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 5:03.60
5. Drew Barhorst (So), Summit Country Day 5:06.00
6. Colin Eppert (So), CHCA 5:07.37
7. Wes Gardner (Sr), Seven Hills 5:12.00
8. Hudson Rich (Jr), Summit Country Day 5:14.20
9. Luke Malloy (Sr), Seven Hills 5:14.83
10. William McLane (So), Summit Country Day 5:16.00
11. Alex Rojas (Fr), Summit Country Day 5:32.69
12. Benjamin Sandefur (So), CHCA 5:35.05
13. Liam Lahkia (So), Summit Country Day 5:37.80
14. William Davis (Fr), CHCA 5:41.63
15. Burgy Doan (Jr), CHCA 5:44.59
16. Luke Bulla (Jr), Summit Country Day 6:00.00
17. Sebe Leni (So), CHCA 6:48.31
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Dhruv Mahajan (Sr), Seven Hills 9:55.90
2. Devin Nelson (Sr), Summit Country Day 10:20.46
3. Matthew Brumfield (Sr), Summit Country Day 10:21.18
4. Jackson Davis (Sr), CHCA 10:21.23
5. Larkin Woodward (So), Summit Country Day 10:32.56
6. Drew Barhorst (So), Summit Country Day 11:00.40
7. Hudson Rich (Jr), Summit Country Day 11:25.60
8. William Davis (Fr), CHCA 11:48.15
9. Colton Trees (Fr), CHCA 11:50.51
10. Colton Trees (Fr), CHCA 11:56.51
11. Liam Lahkia (So), Summit Country Day 12:01.40
12. Burgy Doan (Jr), CHCA 12:28.60
13. Benjamin Sandefur (So), CHCA 12:43.10
14. Grayson Arnold (Jr), CHCA 13:50.62
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Micah Smith (Sr), CHCA 17.89
2. Nate Bailey (So), Summit Country Day 19.19
3. Carson Hall (Fr), Summit Country Day 21.60
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Scott Burk (Sr), CHCA 45.75
2. Collin Murphy (Sr), CHCA 47.52
3. Nate Bailey (So), Summit Country Day 50.24
4. Sumner Shroyer (Fr), Summit Country Day 53.80
5. Micah Smith (Sr), CHCA 54.05
6. Grant Desch (Fr), Summit Country Day 55.04
7. Dhanush Bearelly (Fr), Seven Hills 1:00.10
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. CHCA 46.95
2. Summit Country Day 47.94
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 1:35.42
2. CHCA 1:55.17
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. CHCA 3:48.89
2. Summit Country Day 3:55.71
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 9:06.32
2. CHCA 9:19.50
3. Seven Hills 9:36.30
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 21:25.01
Shotput
  NAME DIST/HT
1. Justin Vest (Sr), CHCA 38'11.50"
2. Keyshawn Walker (Jr), CHCA 32'05.00"
3. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 30'02.00"
4. Joey Driggers (Fr), Summit Country Day 27'05.00"
5. Hayes Santa (So), CHCA 24'10.00"
6. Hector Pena (Jr), CHCA 24'08.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Justin Vest (Sr), CHCA 103'00.00"
2. Brady Griffiths (Jr), Summit Country Day 86'01.50"
3. Joey Driggers (Fr), Summit Country Day 81'04.00"
4. Hayes Santa (So), CHCA 75'07.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 19'06.50"
2. Scott Burk (Sr), CHCA 17'07.25"
3. Lucas Valle (Jr), Summit Country Day 16'08.00"
3. Brendan Murphy (Jr), CHCA 16'08.00"
5. Zach Watford (Sr), Summit Country Day 16'02.25"
6. Evan Lakhia (Sr), Summit Country Day 15'07.50"
7. Braeden Austin (So), Summit Country Day 15'07.00"
8. Jerome Goodloe (So), Summit Country Day 14'10.75"
9. Donovan Mathews (Fr), Summit Country Day 13'04.00"
10. Jack Fechter (Jr), Seven Hills 10'08.00"
11. Dhanush Bearelly (Fr), Seven Hills 10'03.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Brendan Murphy (Jr), CHCA 5'06.00"
1. Lawrence Sesay (Jr), CHCA 5'06.00"
3. Nate Bailey (So), Summit Country Day 5'03.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Cameron Farina (Jr), CHCA 9'00.00"
1. Brendan Murphy (Jr), CHCA 9'00.00"
3. Andrew Wagner (Sr), Summit Country Day 7'00.00"
4. Grant Desch (Fr), Summit Country Day 6'06.00"

LaRosa's Bodey Sales Awards and Apparel