Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 13.10
2. Hailey Harrell (Sr), Summit Country Day 13.79
3. Vanessa Carrington (Fr), Summit Country Day 14.00
4. Rylie Lane (Jr), Summit Country Day 14.34
5. Maya Wood (So), Summit Country Day 14.36
6. Kennedi Dukes (So), Summit Country Day 14.59
7. Rachael Montgomery (Sr), Summit Country Day 14.60
8. Taylor Davies (Fr), Summit Country Day 14.70
9. Jaden Idris (Fr), CHCA 14.80
10. Gigi Hawgood (So), Seven Hills 15.00
11. Kiylah Smoot (So), CHCA 15.30
11. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 15.30
13. Amelia Authurs (Sr), CHCA 15.34
14. Kaiya Park (Fr), Seven Hills 15.91
15. Reva Namboodiri (Sr), Seven Hills 15.98
16. Elise Alexander (Fr), Summit Country Day 16.50
17. Marce Marroquin (So), CHCA 17.33
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Rylie Lane (Jr), Summit Country Day 27.20
2. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 27.30
3. Callie Drew (Fr), Seven Hills 27.80
4. Hailey Harrell (Sr), Summit Country Day 28.98
5. Maya Wood (So), Summit Country Day 29.40
6. Vanessa Carrington (Fr), Summit Country Day 29.55
7. Margret Schnirring (Fr), Seven Hills 29.59
8. Sam Sauer (Sr), CHCA 29.72
9. Kennedi Dukes (So), Summit Country Day 30.10
10. Taylor Davies (Fr), Summit Country Day 32.10
11. Olivia Hahn (Jr), CHCA 32.17
12. Naria Ross (Sr), CHCA 32.36
13. Christina Torlone (Sr), Seven Hills 33.30
14. Megumi Fukuda (Jr), CHCA 34.37
15. Abby Replogle (Fr), Summit Country Day 34.50
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Abby Heck (Sr), Seven Hills 1:00.80
2. Sam Sauer (Sr), CHCA 1:09.24
3. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 1:09.70
4. Taylor Davies (Fr), Summit Country Day 1:10.30
5. Siena Cutforth (Jr), Summit Country Day 1:10.50
6. Rachael Montgomery (Sr), Summit Country Day 1:11.20
7. Maya Wood (So), Summit Country Day 1:11.25
8. Sarah Sandstrom (Sr), CHCA 1:11.32
9. Riley Sauer (Fr), CHCA 1:11.37
10. Keegen Sheanshang (Fr), CHCA 1:11.51
11. Lavina Grzymaljo (So), Summit Country Day 1:12.10
12. Karley Michel (Jr), Summit Country Day 1:12.20
13. Anna Reineck (So), Summit Country Day 1:12.90
14. Ellie Cain (So), Seven Hills 1:14.10
15. Kennedi Dukes (So), Summit Country Day 1:14.90
16. Morgan Riley (Jr), Summit Country Day 1:15.50
17. Abby Replogle (Fr), Summit Country Day 1:15.80
18. Annie Fee (So), Summit Country Day 1:15.90
19. Ellie Moran (Jr), Summit Country Day 1:16.30
20. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 1:18.20
21. Catie Workman (Fr), Summit Country Day 1:18.94
22. Essa Britt (Jr), Summit Country Day 1:19.00
23. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 1:19.30
24. Jazzy Wong (Jr), CHCA 1:20.87
25. Lily Stout (Fr), Summit Country Day 1:22.20
26. Elise Alexander (Fr), Summit Country Day 1:24.30
27. Abby Almaguer (Jr), Summit Country Day 1:27.70
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Kate McDonough (Sr), CHCA 2:41.67
2. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 2:42.40
3. Siena Cutforth (Jr), Summit Country Day 2:45.50
3. Lyla Soper (Fr), Summit Country Day 2:45.50
5. Riley Jones (Jr), Seven Hills 2:46.00
6. Abigail Li (So), Seven Hills 2:46.85
7. Morgan Riley (Jr), Summit Country Day 2:48.80
8. Lavina Grzymaljo (So), Summit Country Day 2:50.10
9. Anna Reineck (So), Summit Country Day 2:50.83
10. Annie Fee (So), Summit Country Day 2:57.03
11. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 2:58.50
12. Ellie Moran (Jr), Summit Country Day 2:58.90
13. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 3:05.50
14. Maya Stemple (So), CHCA 3:12.90
15. Abby Almaguer (Jr), Summit Country Day 3:15.00
16. Lily Stout (Fr), Summit Country Day 3:18.60
17. Bridget Baker (Jr), Summit Country Day 3:59.00
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Morgan Riley (Jr), Summit Country Day 5:58.00
2. Siena Cutforth (Jr), Summit Country Day 6:00.20
3. Lavina Grzymaljo (So), Summit Country Day 6:04.80
4. Anna Reineck (So), Summit Country Day 6:06.00
5. Karley Michel (Jr), Summit Country Day 6:08.80
6. Kate McDonough (Sr), CHCA 6:11.30
7. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 6:11.86
8. Lyla Soper (Fr), Summit Country Day 6:12.57
9. Laxmi Namboodiri (Sr), Seven Hills 6:12.86
10. Catie Workman (Fr), Summit Country Day 6:27.60
11. Riley Sauer (Fr), CHCA 6:35.67
12. Sam Sauer (Sr), CHCA 6:35.85
13. Sarah Sandstrom (Sr), CHCA 6:38.23
14. Olivia Pohl (So), Seven Hills 6:44.94
15. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 7:16.00
16. Annie Fee (So), Summit Country Day 7:17.00
17. Lily Stout (Fr), Summit Country Day 7:24.20
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Siena Cutforth (Jr), Summit Country Day 13:06.04
2. Anna Reineck (So), Summit Country Day 13:21.40
3. Morgan Riley (Jr), Summit Country Day 13:36.15
4. Karley Michel (Jr), Summit Country Day 14:08.60
5. Lyla Soper (Fr), Summit Country Day 14:31.80
6. Riley Sauer (Fr), CHCA 14:45.61
7. Bridget Baker (Jr), Summit Country Day 18:34.80
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Mackenzie Hartman (Jr), Seven Hills 15.01
2. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 16.10
3. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 19.45
4. Paige Rempe (Jr), CHCA 20.07
5. Ava Schwan (Jr), CHCA 23.38
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Mackenzie Hartman (Jr), Seven Hills 45.13
2. Khamia Brooks (Jr), Summit Country Day 52.20
3. Paige Rempe (Jr), CHCA 57.29
4. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 58.15
5. Ava Schwan (Jr), CHCA 1:04.00
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 54.47
2. CHCA 58.14
3. Seven Hills 59.50
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 1:51.68
2. CHCA 2:04.21
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Seven Hills 4:33.03
2. CHCA 4:33.69
3. Summit Country Day 4:58.80
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 11:08.56
2. CHCA 11:18.27
3. Seven Hills 11:29.55
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Summit Country Day 26:54.10
Shotput
  NAME DIST/HT
1. Carmen Solario (Jr), CHCA 30'10.00"
2. Amelia Authurs (Sr), CHCA 26'05.00"
3. Eszter Tari (Jr), CHCA 24'01.00"
4. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 23'03.00"
5. Giulia Genung (Fr), Summit Country Day 22'11.00"
6. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 20'11.50"
7. Lucy Schneider (Jr), Seven Hills 16'05.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Carmen Solario (Jr), CHCA 77'09.00"
2. Abby Heck (Sr), Seven Hills 73'05.00"
3. Teresa Longano (Fr), Summit Country Day 69'03.50"
4. Eszter Tari (Jr), CHCA 60'01.00"
5. Amelia Authurs (Sr), CHCA 56'01.00"
6. Giulia Genung (Fr), Summit Country Day 52'03.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Mackenzie Hartman (Jr), Seven Hills 17'07.00"
2. Hailey Harrell (Sr), Summit Country Day 15'07.00"
3. Gracie Flynn (So), CHCA 15'06.00"
4. Gigi Hawgood (So), Seven Hills 13'08.00"
5. Maya Wood (So), Summit Country Day 13'07.50"
6. Vanessa Carrington (Fr), Summit Country Day 13'06.00"
7. Kiylah Smoot (So), CHCA 13'05.00"
8. Reagan Sutton (Jr), Summit Country Day 11'10.50"
9. Bridget Baker (Jr), Summit Country Day 10'10.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Gracie Flynn (So), CHCA 4'10.00"
2. Paige Rempe (Jr), CHCA 4'06.00"
3. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 4'04.00"
4. Ellie Moran (Jr), Summit Country Day 4'03.00"
5. Amelia Authurs (Sr), CHCA 4'02.00"
6. Essa Britt (Jr), Summit Country Day 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Ava Kraft (Jr), CHCA 7'06.00"
2. Lauren Detling (Fr), CHCA 6'06.00"
3. Lauren Foley (Jr), Summit Country Day 6'00.00"
3. Kira Rackley (Jr), Summit Country Day 6'00.00"

Bodey Sales Awards and Apparel LaRosa's